• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Skarga] Beniu
Heart 
   Twój nick z gry: leo
     Nick oskarżonego: Beniu 
       Przybliżona data: okolo plus minus 3-9 listopada nie wiem nie bylo mnie

Opis zdarzenia: Po kłótni prywatnej na temat bana pewnej osoby która no może tam bana powinna dostać może nie ja tu nie o tym , pan moderator stwierdził że od spotkania z nią napewno zaraził się jakąś malarią . No ja tam się nie zgodzę bo znam tą osobę osobiście więc wytknąłem mu ,że to co powiedział nie było oznaką dojżałości i że gada pierdoły . No w efekcie końcowym dostałem blocka a on zrujnował naszą wspólną działkę do której jako jedyny był dodany oprócz xWiki która nic zrobić napewno nie zrobiła . Przykre jest dla mnie to że nie dość że obraża wyzywa bez podstawy to na koniec blokuje i niszczy działkę na której razem budowaliśmy . W każdym razie w załączniku dołączam końcówkę przebiegu rozmowy i obecny wygląd działki ... Ty ymies wiesz jak ona wyglądała byłeś tam . No cóż przykre że osoby które mają reprezentować server tylko psują jego reputacje ja o nic tam nie wnoszę piszę tak o by ktoś sobie to przeczytał bo jest to conajmniej śmieszne . Do następnej edycji alnerku <3.

Dowody: W załączniku się nie zmieści więc macie na imgurze 

[Obrazek: woCoDdm.jpg]

[Obrazek: pPOzUna.jpg]
Cytat:[Obrazek: Qcaii8F.jpg][Obrazek: aKjzOZC.jpg]
Prosze o nie analizowanie rozmowy pod kontem sensu tylko poprostu tego ze no eh no nie bylo to specjalnie dojzale 
a zniszczenie mi działki tym bardziej ;)

O jeszcze osoby dodane :
[Obrazek: 6k6VCt7.jpg]
Wiktoria nie wchodzi w grę bo znam ją około 8 lat i była ze mną w ciąży lecz poroniła . Tak propo jestem ciekaw ile rzeczy z chatu z beniem teraz wyplynie ;)
Cytat:~~ Leoś  :heart:
Emm..
Niech ktoś się wypowie bo ja narazie nie mam sił po pracy.
Ale będę to jeszcze czytać.
Yhm Też cie kocham . Takie lekkie zaskoczenie i szok wbijam sobie na alnerka po przerwie spowodowanej właśnie tym poronieniem i eh działka zrujnowana no więc tak .. przykro
To była wasza WSPOLNA dzialka wiec beniu mial prawo ja zepsuć
Nie była wspólna

Była podzielona każdy budował sobie ja budowałem dom dla mnie i mojej dziewczyny a on budował się obok

Nie wiesz nie wypowiadaj się

Dopisze że byliśmy dodani bo skopywaliśmy góry do okoła i działki w tym przeszkadzały a że to mój kolega przynajmniej był to nie było z tym problemu

wspólna działka to moment w którym beniu mieszka u mnie lub ja u niego a tu takiego czegoś napewno nie było

~Leoś <3
Leoś dodałeś go więc?
Więc trzeba było nie dodawać XD
Osoba zaufana do tego KidMod a ja nie mówie że ja czego kolwiek chce tylko tak pisze że człowiek nie poważny dziecinny i jeszcz griefuje 2435

ale masz racje nie powinienem go dodawać no ale jak to twój jedyny argument na osobę która ma pilnować porządku na serverze to em no .. coś jest nie tak
em to tak....
Sprawy prywatne nie maja zadnego wplywu na gre,
zkad wiesz ze w 100% to ja zniszczylem dzialke ?
przeciez byli dodani: kali, wika itp
kali nie był dodany nie w momencie gdy to się stało a wikę wykluczam . Sprawy prywatne nie mają wpływu ale stało się to dokładnie po tym więc no em tak mam 100% pewości a kaliego nie było na działce w momencie gdy to się stało .
Jaki problem go usunac i tak napisac ? nwm kto byl dodany do dzialki wiec...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.