• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje na następną edycję
Ta edycja dobiega końca , mam kilka propozycji co do następnej . 
1. Dodanie /trade . Ta opcja była bardzo przydatna ponieważ wymienianie się przedmiotami było bezpieczne oraz wygodne . Można było również kupować exp .
2. Dodanie /pshop . Pshop był przydatny ponieważ nie trzeba było szukać 15 minut   interesującego nas przedmiotu tylko za pomocą jednej komendy sprawdzić wszystkie oferty na serwerze . Rynek był również bardziej zbalansowany ponieważ każdy porównywał swoje ceny z cenami innych . 
3.Dodanie kupna usunięcia pvp na działce . Ta opcja była bardzo interesująca , ponieważ można było klepać się na swoich działkach . Zmuszało to graczy do chodzenia z lepszym ekwipunkiem , a ci którzy nie lubią się klepać mogli za $ kupić usunięcie pvp. 
Wiem , że te opcje były już na serwerze ale nie wiem czemu zostały usunięte thinking-face_1f914 . Przez to serwer zaliczył spory regres . 
Liczę na pozytywne rozpatrzenie propozycji .
  Odpowiedz
Odnośnie punktu 1, trade został usunięty z powodu problemów związanych z tą funkcją, a nie od tak.
Odnośnie punktu 2, to gracze tworzyli propozycje i sugerowali nam powrót do klasycznego sklepu tabliczkowego. Nie przeprowadziliśmy tej zmiany bo tak nam się podobało, a pshop spotkał się z mieszanymi reakcjami, wielu graczy błagało nas, żebyśmy się tego pozbyli, bo nie potrafili się w tym odnaleźć. Pshop w żaden sposób nie wpływał na balans rynku, ponieważ w przypadku sklepu tabliczkowych również można porównywać ceny z innymi.
W kwestii punktu 3 nie mam zdania. Aczkolwiek podsumowując zmiany, które poruszyłeś, ich zniknięcie/przemiana było wynikiem awarii lub po prostu licznych sugestii graczy, z którymi zawsze się liczymy.
  Odpowiedz
+1 Barteko a ty aartek ty mi tu nie mędrkuj
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2021.