• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban
Twój nick z gry:Darvon_jutuber
  Data otrzymania bana:13/11/2020
  Powód otrzymania bana:Niepotrzebne dyskusję z administracją / podejrzenie posiadania cheatow
  Kto dał bana?:Diablicusia
  Dlaczego masz dostać unbana?: [font=Whitney, "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif][font=Whitney, "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif][color=var(--text-normal)]Dzień dobry, przychodzę z prośbą unbanowania mnie, Dlaczego? Bo brat chciał sobie pograć pozwoliłem na początku było dobrze lecz potem zaczął odwalać i pisał rzeczy typu: Czemu mi x-Ray nie działa, usuńcie Anty Cheata itp, a potem dostałem niestety bana na tydzień wtedy było dobrze lecz brat potem tworzył multikonta i dostałem bana na zawsze na IP. Skąd wiem że tak było? Mój brat potem mi poszedł się tym pochwalić

[/color]
[/font][/font]

[font=Whitney, "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif][font=Whitney, "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif][color=var(--text-muted)][12:39][/font][/font][/color]
[font=Whitney, "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif][font=Whitney, "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif][color=var(--text-normal)]PS. Wiem że to brata wina a nie wasza ale chciałbym sobie jeszcze trochę pokopać diamentów razem z kolegami jak jeszcze wczoraj
[/color]
[/font][/font]
A masz jakieś potwierdzenie swoich słów? Niestety, poleganie wyłącznie na twojej wersji byłoby mocno niestosowne. Równie dobrze możesz nas w tym momencie okłamywać.
(13.11.2020, 13:13)Aarteek54 napisał(a): A masz jakieś potwierdzenie swoich słów? Niestety, poleganie wyłącznie na twojej wersji byłoby mocno niestosowne. Równie dobrze możesz nas w tym momencie okłamywać.

jak mam to potwierdzić a po 2 koledzy mogą potwierdzić że brat gadał do mikrofonu oczywiście oni też mogą kłamać ale mi naprawdę zależy na unbanie grałem od 1.12.1 i miałem fun z tego serwera to po co miał bym pisać takie głupoty
więc mogę unban bo naprawdę chce jeszcze raz pokopać z kolegami na tym serwerze diaxy
Odbanujemy Cię, ale ostrzegam, że jeżeli sytuacja się powtórzy to nie będziemy wtedy zastanawiać się na kolejnym unbanem.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty przez administrację.
Powód: Rozwiązane

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.