• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONKURS HALLOWEEN!
Exclamation 
Co należy zrobić: Należy ozdobić swój domek/działkę tematycznie ze świętem Halloween. Nie liczą się materiały i ich ilość, a jedynie Wasza kreatywność! Oceniamy maksymalnie jedną działkę i będziemy patrzeć na wykorzystanie terenu.

Kto może brać udział i w jakich grupach: Udział może wziąć każdy gracz na serwerze, natomiast grupy mogą być maksymalnie 2-osobowe. Konieczne jest napisanie na forum w jak liczebnej grupie wykonywaliście prace i podanie nicków tych graczy. Jeżeli nie budujecie sami, to pamiętajcie, że nagroda zostanie podzielona pomiędzy Was. Administracja podzieli nagrody na członków zespołu, dlatego tak ważne jest podanie nicków i wielkości grupy.

Termin i wyniki: Zgłoszenia trzeba zamieszczać na forum pod tym wątkiem do 28 października, godziny 20:00. Wyniki 31 października podczas eventu Halloween pojawią się na forum!

Nagrody: Do zdobycia jest 1, 2 oraz 3 miejsce, a także 2 wyróżnienia. 

Nagrody będą dwie dla każdego z 1,2,3 miejscem oraz dla osób wyróżnionych: 
- pierwsza to: pieniądze za 1 miejsce - 100 000$, 2 miejsce - 70 000$, 3 miejsce - 50 000$, wyróżnienie - 25 000$.
- druga to: cała skrzynia z wartościowymi itemami (m.in. jajka mobów, a nawet becaon, itp.)
Nagrody przyznane zostaną 31 października podczas eventu Halloween (wygrany osobiście ma obowiązek zgłosić się do administracji po odbiór nagrody)
Jeżeli kogoś nie będzie  - nagroda będzie czekać do pojawienia się gracza na serwerze do 7 dni!

Zamieszczenie prac: Konkurs startuje od 12.10.2020r. Na forum obowiązkowo trzeba wstawić załączniki (min. 3) - są one wymagane, aby wziąć udział w konkursie. Ocenimy Waszą prace na ich podstawie. Jeśli załącznik nie chce poprawnie wstawić się na forum, oznacza to, że jest on zbyt duży (MB), wtedy należy użyć tej strony: https://tinypng.com (lub https://compresspng.com/pl/ w przypadku screenów png) do zmniejszenia załączników (zdjęć). Po pobraniu zmniejszonych załączników z podanych stron i dodaniu ich na forum powinny załadować się bez problemu. Można również nagrać filmik na YouTube przedstawiający pracę, wrzucając linka do niego w odpowiedzi do tego wątku + zamieścić 3 obowiązkowe załączniki!
WZÓR NA DOLE! 

Życzymy weny twórczej! [Obrazek: smile.png]
Administracja AlnerCraft.pl

WZÓR (skopiuj go w całości i wklej do swojego zgłoszenia):

Kto budował: (nick/nicki)
Data rozpoczęcia pracy:
Data ukończenia pracy: 
Na ile oceniasz swoją pracę: (0-100%)
Komentarz / Opis pracy:

minimum dodaj 3 załączniki!

PRZYKŁAD:

Kto budował: danxkoz
Data rozpoczęcia pracy: 12.10.2020r.
Data ukończenia pracy:  15.10.2020r.
Na ile oceniasz swoją pracę: 11%
Komentarz / Opis pracy: Moje majestatyczne budowle są uzupełnieniem tegoż jakże wspaniałego serwera. Budowałem to całe 4 dni! Użyłem trudno dostępnych bloków, ale moja kreatywność i tak przewyższyła jakość użytych materiałów.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Kto budował: Derkluu
Data rozpoczęcia pracy: 2020.10.12
Data ukończenia pracy: 2020.10.13
Na ile oceniasz swoją pracę: (0-100%) 60%
Komentarz / Opis pracy: Nie jestem profesjonalistą w budowie a tym bardziej  w dekorowaniu ale liczy się dobra zabawa Smile
Ciężko było też  wymyślić coś fajnego na tak małej działce więc postanowiłem (Aby nie dawać wszystkiego na raz bo wyglądałoby to brzydko) zwyczajnie ozdobić ją dyniami / latarniami dodać trochę kolorowego betonu i  napis Halloween ;)

Screeny na dole

Pozdrawiam całą Administrację i dzięki za dobrą zabawę w dekorowaniu Smile

Odpowiedz
Kto budował: Niksio
Data rozpoczęcia pracy: 14.10.2020
Data  zakończenia pracy: 14.18.2020
Na ile oceniasz swoją prace: 70%
Komenterz: Czas budowy ok. 4h Myślę że to nawet wygląda fajnie 2324

Screeny:

Odpowiedz
Kto budował: (nick/nicki): ImNerviee
Data rozpoczęcia pracy: 13.10.2020
Data ukończenia pracy:  19.10.2020
Na ile oceniasz swoją pracę: (0-100%): 80%
Komentarz / Opis pracy: Moja praca jest domem w jaskini, który został przerobiony na wersję hallowenową. Użylam do tego bloków netherowych oraz bloków z aktualizacji 1.16, trudno dostępnych i wymagających szukania i czasu. Całość komponuje się razem z sobą tematyką, dobranymi blokami oraz ozdobami. Na powierzchni jest zbudowane hallowenowe drzewo również ozdobione w celu dopełnienia pracy. Praca była budowana dłużej ponieważ chciałam uzyskać dobry efekt i każdy pokój przemyśleć i posiedzieć nad nim w celu lepszego efektu końcowego.

Odpowiedz
Big Grin 
Kto budował: Jasiukrul1
Data rozpoczęcia pracy:20.10.2020
Data ukończenia pracy: 22.10.2020
Na ile oceniasz swoją pracę: 95%
Komentarz / Opis pracy: Pracę wykonałem w 23godz. na całej swojej działce wykopałem cały dirt i zamieniłem go na nylium (wypaczone i szkarłatne) i netherrack. Starałem się zrobić coś w stylu szubienicy, w której tle jest wesołego hallowen, ale czy wyszło to już nie mi oceniać, całość zwieńcza piękny podziemny domek, który budowany był ok 5godz. Jeśli nie wygram trudno przynajmniej się pobawiłem Smile 4335 4335 2435

Odpowiedz
Kto budował: barteko1975
Data rozpoczęcia pracy : 18.10.2020r
Data zakończenia pracy :22.10.2020r
Na ile oceniasz swoją pracę : 80%
Komentarz: Jest to latająca wyspa specjalnie wybudowana na event Halloween . Wyspa została w większości zbudowana z bloków z aktualizacji Neatheru.
Tematyką budowli była latająca twierdza w mrocznym klimacie , myślę że zamysł został zrealizowny w 100%.
Opis : Wyspa ma 2 poziomy na 1 piętrze jest magazyn oraz 4 balkony widokowe .Na 2 piętrze wybudowałem 5 wież ,4 mniejsze (poboczne) i 1 większą (główną).
Na piętrze 2 możemy zobaczyć różne atrakcje takie jak : wisielec ,kocioł z palącymi się ciałami , pandę w klatce czy palenisko .
Moja opinia : Myślę że za orginalność ta praca zasługuje na wysokie miejsce  w konkursie
Screeny:

Odpowiedz
Termin oddawania prac został przedłużony do dnia 28.10!
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.