• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diego_z_Khorinis DC unBan
Mylisz się Diego

A takim zachowaniem to sobie zaraz bana na forum zarobisz szybciej niż tego unbana

Załączone pliki Miniatury

(14.09.2020, 19:53)Delicja13 napisał(a): Mylisz się Diego

A takim zachowaniem to sobie zaraz bana na forum zarobisz szybciej niż tego unbana
Jakim zachowaniem powiedz czy to co on pisze jest potrzebne? Rozumiem ta 1 odp jeszcze rozumiem
Ja tylko czekam na odpowiedź ymiesa nie zwracałem się do nikogo innego proszę przeczytajcie ten post od nowa xd
To co ty piszesz na pewno jest niepotrzebne. Napisałes na forum więc każdy może wyrazić swoją opinię. A Ymies jak zobaczy twoje dosyć agresywne wypowiedzi do członka administracji to zamknie wątek i tyle po unbanie będzie.

To że zwracasz się do Ymiesa nie znaczy że inni nie mogą wyrazić swojego zdania na ten temat. Jak tylko chciałeś Ymiesa to na priv na forum mogłeś napisać...

Skutek bylby zapewne taki sam - brak ub tylko nie zrobiłbys szopki 2324
(14.09.2020, 20:01)Delicja13 napisał(a): To co ty piszesz na pewno jest niepotrzebne. Napisałes na forum więc każdy może wyrazić swoją opinię. A Ymies jak zobaczy twoje dosyć agresywne wypowiedzi do członka administracji to zamknie wątek i tyle po unbanie będzie.

To że zwracasz się do Ymiesa nie znaczy że inni nie mogą wyrazić swojego zdania na ten temat. Jak tylko chciałeś Ymiesa to na priv na forum mogłeś napisać...

Skutek bylby zapewne taki sam - brak ub tylko nie zrobiłbys szopki 2324
Właśnie nwm po co wy robicie taka szopkę o głupiego ub na dc
Ty zacząłeś robić szopke, jak zacząłeś mieć pretensje do osób wyrażających swoje opinie na forum publicznym
(14.09.2020, 20:18)Delicja13 napisał(a): Ty zacząłeś robić szopke, jak zacząłeś mieć pretensje do osób wyrażających swoje opinie na forum publicznym
Może dlatego że są nie potrzebne i to co wy robicie to jest głupie
Np wypowiedź takiego danxkoz
3
Wczoraj, 2178288

Kiedyś ktoś cię zbanował i raczej byczeq Ymies cię nie odbanuje...
Pytam się po co? Co to ma do sprawy nwm w postach dotyczących prośby ub powinno się wysyłać dowody lub dlaczego mam nie dostać ub i to koniec kropka a nie 
By dwlicja : Widzę lizanko ostre, btw czemu Aarteek nie ma żadnej rangi na forum?

Nwm nikogo nie obraziłem w tych odpowiedziach a zwróciłem tylko uwagę że jest to nie potrzebne i ta jego odpowiedź nic nie zmieniła
I mówi to osoba stojąca za tymi wypocinami Smile

Załączone pliki Miniatury

(14.09.2020, 20:44)Aarteek54 napisał(a): I mówi to osoba stojąca za tymi wypocinami Smile
Żałosne jest Twoje zachowanie widzę że nieźle sobie podcieracie zady a najlepsze jest to że to że spinacie się  o głupiego ub na dc bk z was
Beka z ciebie, popatrz na to, co w "apelacjach" wypisujesz i potem odzywaj się do innych, to co wydziwiasz to jeden wielki żart. Ogarnij się człowieku.
Myślę że to wystarczy żeby ktoś zamknął ten wątek bez unbana dla Diego 2324

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.