• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
propozycja gamemode dla graczy na koniec edy
witam mam propozycje by uczcic zakonczenie tej edy gamemodem dla wszystkich na sobote od rana do wyłączenia serwera godz 18:00-koniec edy 
dajcie sie nam przez te kilka godzin pobawic rozwalaniem budowaniem itp itp proszę zasłurzylismy na takom impre dla wszystkich na koniec edy bo i tak nam pewno serwer na dłużej wyłączycie przed nowom edom ymies proszę zgudz się na gma dla wszystkich na kilka godzin przed koncem edy daj nam sie wyszaleć PROSZĘ zakonzmy te ede wielkom POMPOM tak jk POPRZEDNIOM !!
Słownika niestety nie ma na gamemodzie, musisz się udać do księgarni
ostatnio chciales bojkotowac, a teraz tak milo ;oo

ale poczekamy jak sie reszta wypowie ♥♥
[Obrazek: tumblr_m8cj80XwEP1r1zp3fo1_500.gif]
Moja wypowiedź brzmi że i tak bez tej propozycji na samiutki koniec gracze dostają gamemode, ale nie na 18 godzin tylko 5 minut tylko by świętować zakończenie edycji a jak chcesz budować to polecam tryb jednoosobowy i kreatywny 2324
Można dać tym razem wcześniej gamemode ale nie aż od rana 2324
(03.07.2020, 00:50)Ymies napisał(a): Można dać tym razem wcześniej gamemode ale nie aż od rana 2324
Uważam że jest to psucie rozgrywki innym a zwłaszcza osobą które chciałyby się klepać na pvp
(03.07.2020, 09:15)verrrn napisał(a):
(03.07.2020, 00:50)Ymies napisał(a): Można dać tym razem wcześniej gamemode ale nie aż od rana 2324
Uważam że jest to psucie rozgrywki innym a zwłaszcza osobą które chciałyby się klepać na pvp

dlatego proponuje by na pvp było gamemode wyłączone ale poczekajmy na wypowiedz ymiesa a jesli chodzi o włączenie gma to 15:00-16:00 byłaby dobrom godzinom
Moje oczy płoną
A czym to sobie tak bardzo zasłużyliście XDDD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.