• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [grifowanie działki] [Skarga] Jaro002 oraz Dra8en
Obowiązkowy wzór!
[Skarga] Jaro002 oraz Dra8en

Twój nick z gry:kenio
  Nick oskarżonego:jaro002 oraz Dra8en
  Przybliżona data:03.05.2020-09.05.2020
  Opis zdarzenia:Witam 

Administratorka juz nie raz usuwała nam zgrifowane bruki czy lawę z terenów poza działki aby jak najlepiej traktować graczy lecz gracz o nicku:jaro002 oraz Dra8en ciągle nam ją grifują latają sobie na swoich vipkach i wylewają z góry lawę oraz wodę. Proszę coś z tym zrobić zbanować tych graczy albo ten serwer upadnie, gdyż nikt nie będzie chciał na nim grać przez takich trollów.Gracz wyzywał również administracje że mu nic nie zrobią bo wykupił sobie tego owego vipka oraz, że: ,,mogą mi possać'' słowa tego vipka. Oto ssy działki jak dzisiaj wygląda wczoraj administratorka Soppy usunęła większość lecz dzisiaj zachciało im się robić więcej.
Dowody:Administratorka może potwierdzić, ze nie raz nam usuwała zgrifowane tereny a tutaj oto dowody w formie pliku.
Pozdrawiam oraz proszę o karę zbanowania lub zablokowanie dla tych graczy lawy czy innych materiałów griferskich.

Załączone pliki Miniatury

Potwierdzam griifing owych graczy prosze o zbanowanie.
Czy moglibyście się pośpieszyć bo w dalszym ciągu grifuje i to coraz bardziej.
(09.05.2020, 13:18)kenio napisał(a): Obowiązko

Był na near ale to nie znaczy ze to on ci działke zgrifował 2324
(10.05.2020, 14:12)__Ids__ napisał(a):

Mam nagranie dzieciaczku na ciebie tez mam ssy jak grifowales i lawe wylewałeś wraz z kolegami
(11.05.2020, 14:10)kenio napisał(a):
(10.05.2020, 14:12)__Ids__ napisał(a):

Mam nagranie dzieciaczku na ciebie tez mam ssy jak grifowales i lawe wylewałeś wraz z kolegami
To je wstaw, czekam 2324
Soopy potwierdzasz?
Dodatkowo takie dowody to niezbyt są dowody.
Ten cały kenio z kolegami cały czas teleportuje do siebie graczy pisząc ze da darmowe diamenty, sety itp. po czym zabija ich lawa. To, że grifują ci dzialke jest spowodowane tylko twoim zachowaniem XDD
Ten cały mały Najver tak kłamie jak z tym , że sobie nei używa cheatów ale spokojnie juz ssik zrobiony i dzieciaczek bana dostanie teraz mam nadzieje ze ci svipek nie pomoże tylko dostaniesz solidnego perma. Oto ssy na odpowiedzi różnych graczy składających skargę na gracza: Najver . Dzieciaczek chciał się pochwalić , że skilla nie ma i faktem że ma svipa i nie zostanie zbanoway.

Załączone pliki Miniatury

Taak, potwierdzam, zniszczyłam bo po prostu wyglądało to tak obskórnie, że nie chciałabym mieszkac w takiej okolicy:(
[Obrazek: tumblr_m8cj80XwEP1r1zp3fo1_500.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.