• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Skarga] kubikskox
Twój nick z gry:TheMikiPoland
  Nick oskarżonego:kubikskox
  Przybliżona data:16:51 23.04.2020r
  Opis zdarzenia2435ostanowiem kupi shulker boxa zobaczyem, ze gracz go sprzedaje z nawet spoko iteami, wiec go kupilem, lecz w srodku byo szklo zamiast tych itemkow. Gracz mnie oszukal co widac na nagraniu ponizej.
  Dowody: https://youtu.be/Cg4PEiK64Pc
Takie oszustwa nie są karane. Dowody zbędne.
Można powiedzieć,że kupujesz to na własną odpowiedzialność ;D Za to nie ma bana ;p
Aha, to ja zarabiam hajs się męcze. Wydaję go potem, chłop mnie ojebał i wszystko git? Tak można? To normalna forma zarobku?
To jest karalne! Dzięki za dowody. Już mówiliśmy o tym wcześniej z Ymiesem - nie da się zweryfikować co jest zawartością shulkerboxa, więc kupując taki przedmiot nie wiesz czy opis jest zgodny czy nie i nie masz tego jak zweryfikować, więc nie podpina się to pod survival. Co innego scam... tutaj odpowiedzialność musi ponieść gracz, który dał się wciągnąć w oszustwo. Problem dot. shulkerboxów jest też jakby nie patrzeć problemem autora wtyczki, który najwyraźniej tego nie przemyślał.

Pozdrawiam Smile

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty przez administrację.
Powód: Gracz otrzymał czasowego bana.
Jedynym sensownym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest blokada sprzedaży shulkerów.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.