• 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Frakcje
#1
Temat był przerabiany w tamtym roku lecz nie uzyskał odpowiedzi, więc go "reaktywuję", bo i tak go popierałem.
Dodanie frakcji na serwer byłoby zdecydowanie krokiem naprzód, spowodowało to delikatne przejście z normalnego serwera na serwer nieco "roleplay", bo takie się ma zazwyczaj odczucie przy grze w frakcji. Pluginy na frakcje są bardzo bogate, opierają się na jednym silniku który jest rozwijany od kilku lat. Podstawa wszelkich pluginów "factions" zawierają sprawny system rang frakcyjnych, można nie tylko mianować członków moderatorami frakcji, lecz np. dawać im swoje, wymyślone role co moim zdaniem byłoby przydatne gdyby ktoś chciał stworzyć frakcję tematyczną, powiedzmy np. fanów Gwiezdnych Wojen, lider nosiłby rolę "Imperatora" czy coś w ten teges.
Oprócz świetnego systemu rang plugin zawiera również "sklep" który zawiera rozwinięcia frakcji, przykładowe to zwiększenie liczby członków lub zwiększony limit "powera". Plugin ten zawiera znakomity system land-claimingu, można zająć każdy wolny chunk, nie jest to jednak darmowe bo każde zajęcie wolnego miejsca pobiera właśnie power gracza. Power zwiększa się przy zabijaniu mobów lub innych graczy i nie jest nieskończony, szybko się też wyczerpuje co sprawia, że nie jest to zbyt OP.

Z chęcią dowiem się co inni gracze sądzą na ten temat, więc zapraszam do dyskusji, a administrację do przemyślenia propozycji i odzewu.

Pozdrawiam, Aarteek
#2
To serwer z działkami, trybu serwera nie zmienimy ale za to ty możesz sobie znaleźć taki serwer bo jest ich bardzo bardzo dużo.
Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.