• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Problem] Włamanie na konto
Exclamation 
Witam, piszę w sprawie dosyć ważnej. Mianowicie - wchodząc dzisiaj na serwer, po wpisaniu dokładnie hasła nie mogłam zalogować się na konto. Ostatni raz logowałam się dzień wcześniej aby pograć ze znajomą, która oczywiście miała dostęp do wszystkich działek i prowadziła je ze mną (tak jak reszta osób, które były na nie dodane, +wchodziłam codziennie, więc usunięcie z powodu 30 dni nieaktywności nie wchodzi w grę). Wtedy jeszcze wszystko było w porządku.
Wracając, dokładnie kilka minut temu przy nieudanym logowaniu zauważyłam, że bodajże całe kilka tysięcy z konta magicznie wyparowało, a zostało jedynie 100$. Poprosiłam zaniepokojona, by ktoś z dodanych sprawdził co się dzieje. Jak się okazało włamywacz usunął każdego z działek, prawdopodobnie powykradał wszystko co cenne ze skrzynek i to samo tyczy się pojedynczych bloków na całym obszarze. Za to jestem pewna, że to nikt z moich znajomych, bo nikomu nie podawałam hasła. 
Ranga konta to svip, wydałam na to pieniądze i byłabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.

*w załącznikach screeny dla wiarygodności, z dwa dni wcześniej i z dzisiaj, gdy nie mogłam się zalogować

Załączone pliki Miniatury

Jedynie co możemy zrobić to potwierdzić to że konto faktycznie należy do ciebie oraz zmienić hasło.
Zabezpieczenie konta należy do twojego obowiązku (poprzez ustawienie odpowiednio silnego hasła).
My dajemy dodatkowo możliwość dodania e-maila i gdy jest on dodany i ktoś chciałby zmienić hasło to musi potwierdzić to kodem który przyszedłby na adres e-mail.
Z racji tego że twoje konto na forum zostało założone 55 minut temu musisz napisać do na na email aby odpowiedzieć na pytania w celu weryfikacji konta.
(23.02.2020, 00:29)Ymies napisał(a): Jedynie co możemy zrobić to potwierdzić to że konto faktycznie należy do ciebie oraz zmienić hasło.
Zabezpieczenie konta należy do twojego obowiązku (poprzez ustawienie odpowiednio silnego hasła).
My dajemy dodatkowo możliwość dodania e-maila i gdy jest on dodany i ktoś chciałby zmienić hasło to musi potwierdzić to kodem który przyszedłby na adres e-mail.
W porządku. Ten ktoś siedział przed chwilą na moim koncie na serwerze, podawał się za mnie i obrażał ludzi na czacie. Pisał w formie męskiej i twierdzi, że rozmawiam tylko przez TeamSpeaka, mimo, że to nieprawda i korzystam tylko z discorda. Znajomi zadawali podchwytliwe pytania na które również nie odpowiadał.

Załączone pliki Miniatury

Konto zostało zbanowane do czasu wyjaśnienia sprawy.
Parę lat temu miałem taki sam problem.
Poprostu ktoś żeruje na ludziach...
Zagościłem w tym wątku  2032

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.