• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PSHOP zamiast Sklepu
Widzimy, że sieć w pshop bardzo się rozwinęła i obecnie można tam dostać prawie wszystko. Proponuje, aby w jednym miejscu na serwerze, czyli właśnie w pshop znalazły się rzeczy, które początkowo mieliśmy dodać do sklepu. W miejscu sklepu na spawn pojawi się przycisk, który po prostu otworzy pshop - będzie to raczej dla nowych graczy, którzy nie będą znali komendy /pshop. Rzeczy będą regularnie dodawane przez administrację w stałych cenach.
Hejeczka!
Myślę że sklep w pshopie to dobry pomysł .
Dobrą opcją było by dodanie zakładki pod np. kartką
Gdzie były by wstawiane przedmioty tylko przez administrację i były by oczywiście w przystępnych cenach Smile
Też dodanie osobnych sklepów dla sVIP i VIP np. pod tą kartką było by też spoko Smile

Pozdrawiam Mausek!
Fajny pomysł ale ja bym zablokował możliwość dodawania złotych mieczy i brodawki dodać do kategorii alchemia i zwiększy ilość wystawionych itemów np svip 45 VIP 35 a gracz 25 jeśli /pshop ma zastąpić sklep .
(18.02.2020, 16:56)Mausek napisał(a): Hejeczka!
Myślę że sklep w pshopie to dobry pomysł .
Dobrą opcją było by dodanie zakładki pod np. kartką
Gdzie były by wstawiane przedmioty tylko przez administrację i były by oczywiście w przystępnych cenach Smile
Też dodanie osobnych sklepów dla sVIP i VIP np. pod tą kartką było by też spoko Smile

Pozdrawiam Mausek!
Jestem jak najbardziej za ^^
Fajnie.
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty przez administrację.
Powód: Przyjmiemy takie rozwiązanie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.