• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co ma być w sklepie?
Co chcecie aby było w sklepie na spawnie?
Proszę nie piszcie o przedmiotach które są łatwo dostępne oraz których jest pełno w sklepie graczy (niech ma sens ten sklep, aby każdy miał szanse zarobić).

*W sklepie będzie można tylko kupować!
lzy ghasta, proch
Podstawowe budulce muszą być. Niektórych nawet nie da się wystawić w sklepie graczy. Minerały i itemy z mobow. Wysokie ceny i tak spowodują, że sklepy graczy będą dużo korzystniejsze, ale czasami zdarza się tak, że obecnie w chwili chęci zakupu danego przedmiotu nie znajdzie się w sklepach graczy lub ilość jest znikoma. Moja propozycja to: budulce, minerały, bloki z oceanu w tym pryzmaryn, kwiaty i surowe jedzenie.
(12.02.2020, 08:35)danxkoz napisał(a): Podstawowe budulce muszą być. Niektórych nawet nie da się wystawić w sklepie graczy. Minerały i itemy z mobow. Wysokie ceny i tak spowodują, że sklepy graczy będą dużo korzystniejsze, ale czasami zdarza się tak, że obecnie w chwili chęci zakupu danego przedmiotu nie znajdzie się w sklepach graczy lub ilość jest znikoma. Moja propozycja to: budulce, minerały, bloki z oceanu w tym pryzmaryn, kwiaty i surowe jedzenie.
Widzę że moderator nie potrafi czytać ze zrozumieniem  haha
Surowce ale tylko diamenty i emeraldy
Może gąbki? Niekórym mogą się przydać
Torbiele z atramentem
Rozdymki
Ruda kwarcu
Fajnie.
Książki z enchantami
Przeczę standardom pff
(12.02.2020, 13:34)verrrn napisał(a): Książki z enchantami
Ale to gracze sprzedają :pp
Fajnie.
Ja proponuje budulce, torbiele z atramentem, surowce,
Zagościłem w tym wątku  2032
Pisać pisać!
Już mam kilka rzeczy zapisane które dodam 2324

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.