1.12 czy 1.13?
1.12
50.00%
10
1.13
50.00%
10
20 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak kolejny wątek, ale myślę, że niektórym się spodobaXD
Lightbulb 
Em wiec tak, myślałam, że wpłynę tamtym wątkiem na to żeby 1.15 zostało, ale no nie udało się
Skoro ma być starsza wersja, a przy tym wydajniejsza maszyna itd, itd
mam kilka propozycji, które mogą urozmaicić to 1.13 czy 1.12
1) Żeby dalej był ten system zarabiania co na 1.15,
2) Zmiana /kit vip i supervip (co miało być na 1.15)
3) Zmiana areny pvp (kiedyś była chyba jakaś z 4 biomami, wiec skoro wracamy do starszych rzeczy to czemu nie)
4) Możliwość latania na elytrze po świecie jak i w netherze i endzie
5) Drop itemów ze smoka
6) Możliwość kupna spawnerów np za 1 mln (i możliwość zmiany ich jajkiem, za tyle samo pieniędzy)
7) Jajka Villagerów w strefach ze względu na to, że ciężej zdobyć lepsze villagery ( jak i też ciężej się je rozmnaża)
8) Zachowanie pshopu i możliwość ulepszenia, żeby sprzedać wiecej itemów na raz np za 10k (bo można było tylko 10)
9) Nagrody za parkour
10) Ukryte skrzynie na /spawn z itemami dla początkujących graczy (jakieś jedzenie, jedno jajko świni czy coś)
11) Areny 1v1
12) Zwiększony drop czarnych szkieletów (żeby łatwiej zdobyć beacona)
I wsm dam ankiete, jaką wersje wolicie XD (Z czystej ciekawości)
Fajnie.
(27.01.2020, 15:05)xAnthiie_ napisał(a): Em wiec tak, myślałam, że wpłynę tamtym wątkiem na to żeby 1.15 zostało, ale no nie udało się
Skoro ma być starsza wersja, a przy tym wydajniejsza maszyna itd, itd
mam kilka propozycji, które mogą urozmaicić to 1.13 czy 1.12
1) Żeby dalej był ten system zarabiania co na 1.15,
2) Zmiana /kit vip i supervip (co miało być na 1.15)
3) Zmiana areny pvp (kiedyś była chyba jakaś z 4 biomami, wiec skoro wracamy do starszych rzeczy to czemu nie)
4) Możliwość latania na elytrze po świecie jak i w netherze i endzie
5) Drop itemów ze smoka
6) Możliwość kupna spawnerów np za 1 mln (i możliwość zmiany ich jajkiem, za tyle samo pieniędzy)
7) Jajka Villagerów w strefach ze względu na to, że ciężej zdobyć lepsze villagery ( jak i też ciężej się je rozmnaża)
8) Zachowanie pshopu i możliwość ulepszenia, żeby sprzedać wiecej itemów na raz np za 10k (bo można było tylko 10)
9) Nagrody za parkour
10) Ukryte skrzynie na /spawn z itemami dla początkujących graczy (jakieś jedzenie, jedno jajko świni czy coś)
11) Areny 1v1
12) Zwiększony drop czarnych szkieletów (żeby łatwiej zdobyć beacona)
I wsm dam ankiete, jaką wersje wolicie XD
Jestem za, i lepiej zeby byla nowa eda na wersje 1.12.x
Dobry pomysł bo brakuje takich rzeczy
Niektóre co miały być - jestem za
Reszta - zbyt duże ułatwienia
Jestem za
Ja tez jestem za
Jestem za
Kiedyś spoko sie zarabiało z tych nasion, dyń, kaktusów. Wtedy miałam jakąś motywację żeby grać bo robilam te farmy (i jeszcze dynie byly takie mega drogie) a potem na kolejnych edycjach juz bylo takie mehh nie mam co robić bo nie mam co sprzedawać. Nie wiem ja mam takie odczucie xd
Szczerze to powiem tak wersja 1.15.2 była chyba najfajniejszą jaka była .
Cofając się do 1.13 lub 1.12 będzie poprostu nudna
Nie ma tam rozwiniętych wieśniaków ani innych mechanik.
(27.01.2020, 17:01)Mausek napisał(a): Szczerze to powiem tak wersja 1.15.2 była chyba najfajniejszą jaka była .
Cofając się do 1.13 lub 1.12 będzie poprostu nudna
Nie ma tam rozwiniętych wieśniaków ani innych mechanik.
Wlasnie dlatego utworzyłam ten wątek z propozycjami rzeby urozmaicić te 1.12 czy 1.13
Fajnie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.