• 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najpierw przeczytajcie plz
(26.01.2020, 20:58)Ymies napisał(a):
(26.01.2020, 20:56)lubo9 napisał(a): Ku##a ludzie ogarnijcie dupy czy wy wiecie co znaczy zrobić serwer???  Ymies probował nie udało sie trudno zycie..  A wy ciagle na coś nazekacie xd..

Ps przepraszam za słowa ale chyba sie upiłem haha..  Przyjme bana ziomeczki z godnoscią..  Ymies wrocimy serwerem na 1.14 nie idz za tym co gracze piszą to zgubi alnera xd..

Za pare mies i tak bedzie pisane zeby robic edycje na 1.16
1.13*
Tez moze byc..   Chodzi o to zeby ten serwer istniał a nie sie walił ..
 Ja sama, On z nią ,przy mnie łza ,a przy niej on :(
Przecież serwer się nie wali. Jak się upiłeś to wstrzymaj się z wypowiedziami. Gdyby serwer się walił z przyczyny zmian na najwyższą wersję to wczoraj nie byłoby na nim 140 osób na raz. Serwer na 1.14 tez się nie walił i był jedna z lepszy edycji alnera, na której do końca grało maks graczy na 50 slotów.
I bede miał ymies jeszcze pytanko do cb ale to juz nie na forum.. Tylko kiedy mozna sie z toba skontaktowac poza dzis bo dzis to nie mam stanu ???

(26.01.2020, 21:16)danxkoz napisał(a): Przecież serwer się nie wali. Jak się upiłeś to wstrzymaj się z wypowiedziami. Gdyby serwer się walił z przyczyny zmian na najwyższą wersję to wczoraj nie byłoby na nim 140 osób na raz. Serwer na 1.14 tez się nie walił i był jedna z lepszy edycji alnera, na której do końca grało maks graczy na 50 slotów.
Chodzi o fakt ze serwer powstaje na wersj ktora wyszła nie dawno i raczej pluginy i silniki nie sa az tak stabilne..  Nie wiem na czym serwer stoj ale chyba rozumiesz o co chodzi..  Po prostu nie rozumiem po co ta zmiana edycj tak szybko ..
(26.01.2020, 21:17)lubo9 napisał(a): I bede miał ymies jeszcze pytanko do cb ale to juz nie na forum..  Tylko kiedy mozna sie z toba skontaktowac  poza dzis bo dzis to nie mam stanu ???

(26.01.2020, 21:16)danxkoz napisał(a): Przecież serwer się nie wali. Jak się upiłeś to wstrzymaj się z wypowiedziami. Gdyby serwer się walił z przyczyny zmian na najwyższą wersję to wczoraj nie byłoby na nim 140 osób na raz. Serwer na 1.14 tez się nie walił i był jedna z lepszy edycji alnera, na której do końca grało maks graczy na 50 slotów.
Chodzi o fakt ze serwer powstaje na wersj ktora wyszła nie dawno i raczej pluginy i silniki nie sa az tak stabilne..  Nie wiem na czym serwer stoj ale chyba rozumiesz o co chodzi..  Po prostu nie rozumiem po co ta zmiana edycj tak szybko ..
Silnik na 1.15 nie będzie już lepszy, Microsoft celowo pogorszył wydajność (domysły).
A pluginy są stabilne.
To samo najpewniej bedzie z 1.16 i przyszłymi wersjami.
(27.01.2020, 05:48)Ymies napisał(a):
(26.01.2020, 21:17)lubo9 napisał(a): I bede miał ymies jeszcze pytanko do cb ale to juz nie na forum..  Tylko kiedy mozna sie z toba skontaktowac  poza dzis bo dzis to nie mam stanu ???

Silnik na 1.15 nie będzie już lepszy, Microsoft celowo pogorszył wydajność (domysły).
A pluginy są stabilne.
To samo najpewniej bedzie z 1.16 i przyszłymi wersjami.
Chyba że ktoś napisze własny silnik.  Bo jest taka mozliwosc .  Czekam na wersje 1.13.X.
Ale się wszyscy przejmujecie... To tylko gra. Jak była wersja 1.13 to nikt nie pisał, że nudno i graliscie normlanie a teraz wielki problem. Moim zdaniem na alnerze najlepiej mi sie grało na 1.12 2324 pozdrawiam <3
Jak graliśmy na 1.13 to była najnowsza wersja i się nie nudziła a teraz są nowsze . Ale z tą wersją 1.12.*zgadzam się że to była najlepsza wersja
(27.01.2020, 11:19)verrrn napisał(a): Jak graliśmy na 1.13 to była najnowsza wersja i się nie nudziła a teraz są nowsze . Ale z tą wersją 1.12.*zgadzam się że to była najlepsza wersja
Zgadzam sie z tobą
To co cofamy do 1.12? To nie jest problem xd
Tak !!!

Ale też chodzi o sam serwer jak był zbudowany w tedy

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.