• 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najpierw przeczytajcie plz
(26.01.2020, 16:49)xAnthiie_ napisał(a): PROSZĘ ADMINISTRACJĘ O PRZECZYTANIE WĄTKU ZANIM USUNIĘCIE GO/ZAMKNIĘCIE CZY DACIE MI BANA

A więc tak 
Nie rozumiem trochę sensu usuwania tego serwera, a potem robienia znowu na 1.15.2 po jakimś czasie 
Dlaczego nie możecie po prostu ustawić tutaj 30 slotow, a w piątek wystartować z serwerem na starsza wersję 
Po 1 jest to niesprawiedliwe dla graczy którzy zdobyli już spora ilość itemow 
Po 2 lagow też nie ma, da się grać 
Po 3 server też nie crashuje się za często, jak wywali tam raz na jakiś czas, nawet lepiej bo ci który nie mogli wejść mają jakąkolwiek szansę na zagranie 
Po 4 na wersji 1.13.2 mało osób będzie chciało grać, ze względu na małą ilość rzeczy, co jest w 1.13? Rybki? Rozmnażanie STARYCH wieśniaków drzwiami? 
Mam nadziej, że jeszcze się nad tym zastanowicie :p pozdrawiam
POPIERAM CAŁYM SERCEM ITD.!!!!!
Popieram
To super pomysł!
Popieram!
Powiem szczerze. Zgadzam się z tobą, takie były założenia od zawsze. Nie mogliśmy jednak przewidzieć, że Mojang postawi sprawę w takiej sytuacji.
Moim zdaniem powinni cofnąć serwer do wersji 1.13.X 1.14.X jest więcej i lepiej rozwiniętych pluginów .
Po co trzymać serwer na świeżym MC skoro mało jest pluginów i ogólnie programów serwerowych .
Najlepszą wersja było 1.13.X
Ale takim gł*** dzieciaczkom nic nie pasuje zawsze narzekają i zawsze im źle
Teraz jest wersja 1.15 zaraz wyjdzie wersja 1.16 w wakacje jak się nie mylę już ma być i będzie krzyk płacz do ymiesa żeby nową edycje robił odrazu na 1.16 .. Co będzie totalnie bez sensu widać to po tym serwerze Smile
Podsumowując moja opinia nie ma na celu obrażania ani graczy ani administracji aczkolwiek start nowej edycji na tej wersji był totalnie bezsensowny patrząc na to co sie dzieje na serwerze myślę ze pluginy jak i silnik nie są wystarczająco dopracowane żeby ten serwer miał byt .

Pozdrawiam Lubo9 <3
 Ja sama, On z nią ,przy mnie łza ,a przy niej on :(
nie popieram lepiej zrobic nowa ede na starej wersji :0
Będziemy informować o wszystkim w aktualnościach
(26.01.2020, 17:14)lubo9 napisał(a): Moim zdaniem powinni cofnąć  serwer do wersji 1.13.X  1.14.X  jest więcej i lepiej rozwiniętych pluginów .
Po co trzymać serwer na świeżym MC skoro mało jest pluginów i ogólnie programów serwerowych .
Teraz jest wersja 1.15  zaraz wyjdzie wersja 1.16  w wakacje jak się nie mylę  już ma być  i będzie krzyk płacz do ymiesa  żeby nową edycje robił odrazu na 1.16 ..  Co będzie totalnie bez sensu widać to po tym serwerze Smile
Podsumowując  moja opinia nie ma na celu obrażania ani graczy ani administracji aczkolwiek  start nowej edycji na tej wersji był  totalnie bezsensowny patrząc na to co sie dzieje na serwerze myślę ze pluginy jak i silnik nie są wystarczająco dopracowane żeby ten serwer miał byt .

Pozdrawiam Lubo9 <3
Lubo tylko że wersja 1.13. nie ma tylu możliwości co 14, na 13 jest teraz po prostu nudno 2435  i z tego co widzę jak piszą ludzie na serwerze 90 % graczy woli 14 od 13

Życie jest piękne... warto się nim cieszyć bo nie trwa wiecznie  2435

Ja preferuje 15+
The text has been erased
(26.01.2020, 17:18)Ymies napisał(a): Będziemy informować o wszystkim w aktualnościach
Ymies rób tak aby było dobrze , Czyli serwer off i rób na starszą wersje i włącz jak bedzie wystarczająco gotowy po co się stresować że jakieś  osoby płaczą że serwer wyłączony. NIE MIELI SERWERA TO NIE WIEDZĄ CO  TO ZA TRUD ŻEBY WSZYSTKO DZIAŁAŁO Smile  

Pozdrowionka Ymiesku  2030

(26.01.2020, 17:19)Paulisia napisał(a):
(26.01.2020, 17:14)lubo9 napisał(a): Moim zdaniem powinni cofnąć  serwer do wersji 1.13.X  1.14.X  jest więcej i lepiej rozwiniętych pluginów .
Teraz jest wersja 1.15  zaraz wyjdzie wersja 1.16  w wakacje jak się nie mylę  już ma być  i będzie krzyk płacz do ymiesa  żeby nową edycje robił odrazu na 1.16 ..  Co będzie totalnie bez sensu widać to po tym serwerze Smile
Podsumowując  moja opinia nie ma na celu obrażania ani graczy ani administracji aczkolwiek  start nowej edycji na tej wersji był  totalnie bezsensowny patrząc na to co sie dzieje na serwerze myślę ze pluginy jak i silnik nie są wystarczająco dopracowane żeby ten serwer miał byt .

Pozdrawiam Lubo9 <3
Lubo tylko że wersja 1.13. nie ma tylu możliwości co 14, na 13 jest teraz po prostu nudno 2435  i z tego co widzę jak piszą ludzie na serwerze 90 % graczy woli 14 od 13
Czytaj ze zrozumieniem mordko Smile 
"Moim zdaniem powinni cofnąć  serwer do wersji 1.13.X  1.14.X  jest więcej i lepiej rozwiniętych pluginów"
Powiedziałem że dla mnie najlepszą wersja było 1.13.X a nie że ma być  .. PS Przeczytaj dobrze i zrozum zanim coś napiszesz . 
Pozdrawiam 
 Ja sama, On z nią ,przy mnie łza ,a przy niej on :(

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.