• 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najpierw przeczytajcie plz
Heart 
PROSZĘ ADMINISTRACJĘ O PRZECZYTANIE WĄTKU ZANIM USUNIĘCIE GO/ZAMKNIĘCIE CZY DACIE MI BANA

A więc tak 
Nie rozumiem trochę sensu usuwania tego serwera, a potem robienia znowu na 1.15.2 po jakimś czasie 
Dlaczego nie możecie po prostu ustawić tutaj 30 slotow, a w piątek wystartować z serwerem na starsza wersję 
Po 1 jest to niesprawiedliwe dla graczy którzy zdobyli już spora ilość itemow 
Po 2 lagow też nie ma, da się grać 
Po 3 server też nie crashuje się za często, jak wywali tam raz na jakiś czas, nawet lepiej bo ci który nie mogli wejść mają jakąkolwiek szansę na zagranie 
Po 4 na wersji 1.13.2 mało osób będzie chciało grać, ze względu na małą ilość rzeczy, co jest w 1.13? Rybki? Rozmnażanie STARYCH wieśniaków drzwiami? 
Mam nadziej, że jeszcze się nad tym zastanowicie :p pozdrawiam
Fajnie.
popieram
popieram
Ok, po pierwsze nie zamierzamy usuwać Twojego posta, ani karać Cię w jakikolwiek sposób za wyrażanie Twojej opinii. Po drugie chciałbym przejść do samego tematu poruszonego przez ciebie. Obecnie cała administracja stara obrać się jedną drogę, która będziemy podążać. Niestety mimo naszych oczekiwań nie udało się spełnić naszej głównej obietnicy, czyli zapewnić wam płynną grę. Granie w warunkach, które nie nadają się nawet do chodzenia po serwerze mija się z celem. Oficjalnie na chwilę obecną myślimy jak rozwiązać ten problem. Pewne jest jedynie to, że musimy się dobrze zastanowić jaką drogę musimy obrać, dlatego też Wasze opinie są bardzo istotne i wiążące.
Popieram !
Najważniejszą rzeczą tutaj wymienioną moim zdaniem jest wersja 1.13... obecnie na serwerze nie znajduje się ani jedna osoba chętna do powrotu na nią
drugą ważną kwestią jest że ludzie już nazbierali sporo itemków, włożyli w zebranie ich swój czas, myślę że powtórne kolekcjonowanie ich nikomu się nie uśmiecha...
jeżeli ta wersja jest aż tak nie stabilna można zrobić serwer dodatkowy ale na 1.14. gdzie są już wprowadzone zmiany z wieśniakami które mocno zmieniają rozgrywkę serwerową...

Życie jest piękne... warto się nim cieszyć bo nie trwa wiecznie  2435

Popieram.
Ból istnienia mnie nie rusza, w piekle tańczy moja dusza.

A i Ziemia nie może być płaska, ponieważ ma więcej niż 12 lat. Dziękuje.
mozecie zrobic wszystko ale ten alner ma zostac moze byc drugi serw z jakimis dodatkami itp itd ale ten ma zostac
"granie w warunkach które nie nadają się nawet do chodzenia po serwerze"
Nie zgadzam się z tym
Gra chodzi w miarę płynnie
Da sie grac
To że będzie jakiś lag raz na jakiś czas to nie jest tragedia

Poza tym
Cytując
"aktualizujemy serwer do najnowszych wersji"
A wy chcecie się cofnąć aż do 1.13 :pp
Fajnie.
dokladnie teraz se z ziomeczkami na chilku gram i płynnie chodzi
popieram

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.