• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawy temat.
Owszem wiem, że cała ekipa mnie miała dosyć już i moich bezsensownych wątków. Kurcze 2,5 roku już. Szybko czas leci.
Przechodząc do setna sprawy... chciałbym poruszyć temat zmiany nicku danxkoz (moderatora)
Chciałbym przedstawic sprawę która miała miejsce około pół roku temu w momencie którym chciałem zmienić swój nick. Ja osobiście nie widzę powodu nieprzenoszenia nicków z rangami. Zauważmy wszyscy, że w przypadku moderatora zasada "Nie przenosimy kont" sie nie sprawdza. Licze na porusznie tego tematu.
Zagościłem w tym wątku  2032
  Odpowiedz
Wiesz sprawa jest lekko inna, ponieważ ja tak samo jak Dancia jesteśmy w administracji tego serwera (co oznacza, że nie budujemy na survival i nie musimy starać się o przeżycie ;) )i przechodząc na konto premium musimy zmienić nick, natomiast nie widzę problemu w tym, żebyś napisał na kontakt@alnercraft.pl gdzie Ymies może pomóc Ci w temacie zmiany nicku. Jest to nowa edycja, więc i tak rozpoczynasz wszystko od nowa. Ważne, żebyś miał dobry powód zmiany nicku, a nie w stylu „znudził mi się i chce inny”. Temat nie jest ciekawy jest po prostu bardzo prosty 2324
  Odpowiedz
Tylko po co zmieniać nick ? Trochę to bez sensu ale jak kto uważa :"D
 Ja sama, On z nią ,przy mnie łza ,a przy niej on :(
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.