• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[propozycja]/kit głowa i inne propozycje
witajcie witajcie administracjo i gracze mam kilka propozycji dot serwera oto one:
1/kit głowa dawałaby graczowi jego głowe np co 24h wiem że teraz głowy nie dropiom dlatego przydałyby się zastępcze środki
2głowy owcy krowy świni i kóry w sklepie vip lub svip 
3specjalny tymczasowy /kit naprzykład na specjalne okazje np:[nowy rok/hallowen/święta]

co wy na to by gra na serwerze przez wprowadzenie nowych żeczy była jeszcze fajniejsza ???
Po 1 orto
Po 2 pomysł z głowami jest spoko jednak, może zamiast wprowadzać kity kolejne po prostu dodać menu gdzie można kupić głowy?
Po 3 na różnych wydarzeniach są eventy więc kity związane z tym są niepotrzebne
Fajnie.
Dla mnie meeeega
Sowa SexMasterki 2849
(05.01.2020, 22:10)xAnthiie_ napisał(a): Po 1 orto
Po 2 pomysł z głowami jest spoko jednak, może zamiast wprowadzać kity kolejne po prostu dodać menu gdzie można kupić głowy?
+1
Kapi Telewizor  pile-of-poo_1f4a9
[Obrazek: articles_4d5c997ddecdad9f559bda38a0df3e5...cle_v3.jpg]
(05.01.2020, 22:10)xAnthiie_ napisał(a): Po 1 orto
50/100 takie pół na pół
Sowa SexMasterki 2849
no to jeszcze 2-3 opinie graczy i opinia administracji i decyzja kierwnictwa serwera-->[administracji]
Jak dla mnie główki po porostu mogły by znowu dorpić 2435 mniej zabawy z kitami 7828
Co to kitów świątecznych, administracja robi eventy więc jest to zbędne...
Jestem na nie

Życie jest piękne... warto się nim cieszyć bo nie trwa wiecznie  2435

Podczas eventów są przewidziane zawsze nagrody, może kiedyś będzie /kit jeśli będzie to na przykład dzień dziecka. Głowy powinny być drogie i można by było kupować je w sklepie, a głowę gracza można by kupować w /panel. To wszystko zależy oczywiście od Ymiesa, a wiem, że z reguły takie propozycje nie zawsze są dobre ;)
ciekawa jest propozycja numer 2 trzeby z niom poczekać do nowej edycji czyli do 1,15??1.15.2?? by wiedzieć czy będom dropić głowy mobow i graczy
jak nie będom to wprowadzić ten pomysł a jeśli będom to dać ją do propozycji wstrzymanych i trzymać jako asa na czarnom godzinę
ja jestem 50/100 na takkk

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.