• 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
krukmag123
Brick 
Twój nick z gry: krukmag123 
  Przybliżona data otrzymania bana: nwm
  Powód otrzymania bana: nwm podobno lamanie regulaminu dlatego przychodze się dowiedzieć
  Dlaczego masz dostać unbana?: UB jezeli jezdostane się nie popłaczę ale przychodzę tutaj bardziej z pytaniem  czemu i za co dostalem dostalem PERMA. Mysle ze temat zostanie szybko zamknięty więc chce dodac ze zabijanie własnego zdania nie jest mile widziane tymbardziej jezeli nie jest sprzeczne z prawdą. Żadnego pkt regulaminu nie złamałem, na szkode serwera nie działałem. I czy coś naprawde zmieniła moja nieobecność, jedynie brak kilku graczy 2324 Publikowanie treści wspomagających serwer lub próbujących poprawić jakośc usług nie podważała nigdy zdania administracji
nie pamietasz kiedy dostales bana? nie orientujesz sie, czy ktos mial dostep do twojego konta np?
[Obrazek: tumblr_m8cj80XwEP1r1zp3fo1_500.gif]
Ja tak szczerze to nie rozumiem co ty napisałeś xd
Dokładnie, Ymies dobrze mówi XD .Nie zdziwiłbym się, że dostałeś go za komentarze dotyczące postów, które pisał Ymies oraz za Twoje idiotyczne zachowanie na serwerze i bezsensowne kłótnie z administracją. Jednak nie ja dałem więc nie będę przewidywać za co.
A co ma forum do serwera. Może to prawnie jest połaczone 0_o?
i co z maszyna ?
(29.12.2019, 19:47)krukmag123 napisał(a): A co ma forum do serwera. Może to prawnie jest połaczone 0_o?
No dużo ma dużo :x
Unbana nie dostaniesz ponieważ źle zastosowałeś się do wzoru.
Ponowne stworzenie wątku = Ban.
http://alnercraft.pl/forum/showthread.php?tid=1417
Ups

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.