• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o odblokowanie od bana
Rainbow 
Proszę o skasowanie bana ); ja chciałem pograć i nie wiedziałem dlaczego zbiQ mnie zamknął i nie wiedziałem czy mnie wypuści proszę ); nie mam takiego 2 serwera fajnego loudly-crying-face_1f62d loudly-crying-face_1f62d loudly-crying-face_1f62d  ja tam grałem 2 lata i ta gra jest fajniejsza od innych proszę cię bardzo Ymies loudly-crying-face_1f62d   i item które zbierałem długo i mój soj który mnie lubił proszę cię wykasuj bana  loudly-crying-face_1f62d bo ten serwer jest po prostu fajny 2849  loudly-crying-face_1f62d  proszę usuń bana Ymies to piszę Mciek2010 ja tylko chciałem pograć 7828  loudly-crying-face_1f62d  to jest serwer świata najlepszy na świecie
zedytuj post tak, aby dostosowac sie do wzoru, inaczej nie zostanie on rozpatrzony.
Dokładnie, dostosuj się do wzoru.
(13.12.2019, 22:14)danxkoz napisał(a): Dokładnie, dostosuj się do wzoru.
Twój nick z gry: Maciek2010
Przybliżona data otrzymania bana: 13.12.19

Powód bana: Łamanie Regulaminu multikonto
Dlaczego masz dostać unbana: Pięknie proszę kocham Alnercraft
Proszę o zniesienie bana, stworzyłem nowe konto Maciek2019 ponieważ ZbiQ zamknął mnie w portalu do Netheru, ale zależy mi tylko na konie Macie2010 tam mam wszystko i super Vip-a
Ok dostaniesz UB z uwagi na to, że zostałeś uwięziony, natomiast konto, które stworzyłeś (nowe) zostanie usunięte.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.