• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BŁAD!!!!ZABRAŁO mi wszystko, lvl , eq
Exclamation 
Dzis o godzinie około 1378280 server się wyłączył i wszysycy obecni gracze w tamtej chwili stracili Cały lvl i wszystkie itemy które mieli w eq i na sobie... W tamtym momencie miałem rzeczy przekraczające jakie kolwiek moje zarobki na serverze : Kilof diamentowy (Szczęście 3, wydajność 5, niezniszczalność3, naprawa), miecz diamentowy ( Ostrość 4 i grabież 3) I diamentowy set który miał ochorna 3 i niezniszczalność 3 w prawie wszystkim... było jeszcze więcej rzeczy ale te były najcenniejsze nie wspominając o 28lvl... Prosze o przemyślenie i oddanie moich rzeczy prosze
Czytałeś regulamin?
(11.03.2019, 23:13)_anidzia_ napisał(a): Czytałeś regulamin?

Administracja nie ponosi strat aleeee to wina servera! Przecież ja normalnie grałem i nagle bum nic nie ma i oni się będą takim czymś tłumaczyli?? nie ponoszą strat??? Co za bzdura
Dokładnie, po to jest regulamin.
Ustawiałem wszystko po ostanich problemach z maszyną i serwer odrobinę cofnęło, nie jesteśmy w stanie sprawdzić czy faktycznie miałeś te rzeczy czy nie ponieważ zapisy nie wykonują się co sekundę.
(12.03.2019, 01:48)Ymies napisał(a): Dokładnie, po to jest regulamin.
Ustawiałem wszystko po ostanich problemach z maszyną i serwer odrobinę cofnęło, nie jesteśmy w stanie sprawdzić czy faktycznie miałeś te rzeczy czy nie ponieważ zapisy nie wykonują się co sekundę.

(12.03.2019, 01:48)Ymies napisał(a): Dokładnie, po to jest regulamin.

Można wiedzieć za co bana dostałem Xdd 30 minut bana za spytanie sie o to czy możesz ze mną pogadać i sie tpa do mnie... Odwołuje sie od bana prosze o  odblokowanie
Dostajesz ostatnie ostrzeżenie, wątek zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2019.