Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z javą
sytuacja wygląda następującą : 

minecraft mi nie działa . kiedy odpalam minecrafta wyskakuje mi okienko  ( program java ™ Platform SE binary nie odpowiada )

robiłem wszystko odinstalowałem jave i ponownie instalowałem sprawdzałem jave 64 bitową i 32 bitową żadna z innych wersji nie działa 

prosze o pomoc kontakt na ts alnerka mam też anydeska więc można sprawdzać co się stało z góry thx za odpowiedzi Big Grin

co do launchera mc do też odinstalowałem i instalowałem sprawdzałem także na shingimie skylandzie i innych ale błąd jest ten sam więc to wina javy błąd pojawił się 12.07.18 czyli wczoraj rano
1.Zalecam aktualizacje sterowników grafiki 2.zainstaluj starszą jave zobacz co się stanie 3.aktualizuj bibliotekee
Big Grin
nwm jak mam to zrobić
A i błąd od wczoraj ,samo się nie uszkodziło szukaj wirusów , usuń wszystko co związane z minecraft łącznie z folderem %........% , reinstal java i próbuj Smile

krzychu jaki masz windows??
Big Grin
wszystko to robiłem
i mam dobrego antyvirusa więc niebyło wirusów ani innych takich rzeczy chodz na ts lepiej
nie mam ts reinstalowalem system

jakiego masz antyvirusa avast?Smile
Big Grin
nwm brat mi instalował ale wiem ze dobrego poza tym ja nie otwieram podejrzanych plików itp nie mam wirusów
sterowniki od grafiki aktualizowałeś ?
Big Grin
do mowie nwm jak to zrobic ts wbij albo discord
Każdy mówi że ma ''dobrego'' antywirusa ;P
Krzychu jaką masz wersje systemu?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości