Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygląd forum
Witajcie, mam propozycje która obejmuje zmianę wyglądu całego forum. Forum było by bardziej przejrzyste, z wgranym stylem. Na forum pojawiły by się różne działy itp... Jestem osobą która od nie dawna zajmuje się właśnie tworzeniem for internetowych najczęściej gier typu (MTA:SA) i właśnie chciałbym dodać temu forum trochę uroku. Np. Zamiast napisu AlnerCraft pojawiło by się logo z napisem AlnerCraft itp... I tutaj decyzja należy do ciebie Ymies, ja jestem chętny do odnowienia całkowicie tego forum i nie oczekuję nic w zamian, korzystając z okazji że jest to forum zrobione na dobrym hostingu z bardzo dużą ilością personalizacji. ~ Evt0x Wink
Odpowiedz
Sam od jakiegoś czasu planuję zmiany na forum ;'D
[Obrazek: 6698.jpg]
Odpowiedz
Możemy się zgadać na TS3, to mógłbym ci pomóc jeżeli byś chciał Wink
Odpowiedz
(11-02-2019, 08:07 PM)Ymies napisał(a): Sam od jakiegoś czasu planuję zmiany na forum ;'D

ja mam swoją propozycję

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(11-02-2019, 10:11 PM)Puuuchatek napisał(a):
(11-02-2019, 08:07 PM)Ymies napisał(a): Sam od jakiegoś czasu planuję zmiany na forum ;'D

ja mam swoją propozycję

xdddddddddddddddddddddddddddddddd

(11-02-2019, 10:11 PM)Puuuchatek napisał(a):

ja mam swoją propozycję

xdddddddddddddddddddddddddddddddd
mam raka dupy
Odpowiedz
Puuchatek brzydkie
[Obrazek: 6698.jpg]
Odpowiedz
wiesz że możesz zrobić stronę od podstaw i wysłać ją ymiesowi (dać link)
Odpowiedz
To forum akurat jest płatne, musiałbym zrobić od podstaw ale to bo na darmowym hostingu jest całkiem inna personalizacja niż na takim, ogólnie darmowe fora są brzydkie lecz jak Ymies będzie chciał to mogę mu pokazać co potrafię zrobić na darmowym.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości