Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od bana
Sad 
Cześć administracjo dostałam bana za multikonto nie wiem czemu .
Mój laptop jest w naprawie więc weszłam na komputer brata  zalogowałem się na swoje konto i dostałem bana . Mogliście mnie odbamowac jest to mój pierwszy dzień na tej nowej edycji. 

Pozdrawiam administracjo ?

(22-07-2018, 01:51 PM)Yaooi napisał(a): Cześć administracjo dostałam bana za multikonto nie wiem czemu .
Mój laptop jest w naprawie więc weszłam na komputer brata  zalogowałem się na swoje konto i dostałem bana . Mogliście mnie odbamowac jest to mój pierwszy dzień na tej nowej edycji.Mój brat też gra na alnerze ale on był wylogowany . A to jest moje nowe konto ponieważ zmieniłem stary login na nowy ponieważ mam premium .

Pozdrawiam administracjo ? 
Odpowiedz
Nie wiem kto Cię zbanował ale zrobił to słusznie.
Na Twoim adresie IP zarejestrowane są dwa konta: MagnuseQ i Yaooi
[Obrazek: 6698.jpg]
Odpowiedz
Kaukadiusz MagnuseQ to 1 z braci a ten Yaooi to drugi
"I choć nie mam Cię na co dzień, codziennie mam Cię w głowie"❤
Odpowiedz
(22-07-2018, 02:38 PM)Kicia napisał(a): Kaukadiusz MagnuseQ to 1 z braci a ten Yaooi to drugi

Nie zostało nam to zgłoszone.
Odpowiedz
Magnuseq to mój brat odbanujesz mnie
Odpowiedz
Potwierdzam gadałem kiedyś z Magnuseq o tym to jego brat, a teraz jak ja zgłosiłem na poprzednim forum to to mi kurcze jakies potwierdzenia robicie, a może on to zgłosił na poprzednim forum he?
Byłem tu Big Grin
Odpowiedz
(23-07-2018, 12:15 PM)MrocznaPapuga napisał(a): Potwierdzam gadałem kiedyś z Magnuseq o tym to jego brat, a teraz jak ja zgłosiłem na poprzednim forum to to mi kurcze jakies potwierdzenia robicie, a może on to zgłosił na poprzednim forum he?

Przeczytaj regulamin parę razy i zastanów się co piszesz.
Poprzednie forum było na poprzedniej edycji, teraz jest nowa edycja i są inne metody potwierdzania.
Odpowiedz
(22-07-2018, 02:40 PM)Yaooi napisał(a): Magnuseq to mój brat odbanujesz mnie

Zapraszam na TS3 w celu potwierdzenia tego Wink
np. o 15:00 lub 17:00
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości