Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o ub lub skrócenie bana
 Twój nick z gry: _SamurajGames_
  Przybliżona data otrzymania bana: 27.09.2018 18:10
  Powód otrzymania bana: Łamanie regulaminu (pyskowanie administracji)
  Dlaczego masz dostać unbana?: Powiedziałem zbyt wiele w emocjach (stracilem wiele cennych itemow po raz 2 z winy serwera), zbyt agresywnie odnosiłem sie do administracji, zrozumiałem swoją wine. kiedys nie zauwazylem punktu 12. w regulaminie, i juz wiem ze serwer moze zostać w kazdej chwili zrestartowany lub zmieniony i administracja nie ponosi za to odpowiedzialnosci. Chcialnym przeprosic administracje, która w tym momencie była ze mną na tsie, a także pozostałych graczy którym oberwało sie za moje zachowanie. Szczególnie przepraszam Ymiesa, gdyz wiem ze pluginy zmieniales na nasza wlasna prośbę (lagi przy pojawianiu się bota antykillaury, i ze serwera wywalilo nie z twojej winy - java bugsplate) i, że robiłeś to dla dobra serwera. Liczę na pozytywne rozpatrzenie prośby, pozdrawiam _SamurajGames_
Wróć synu marnotrawny nasz umiłowany,
Wiedz bracie iż Ymies miłuje nas miłością swoją tak samo
Dobry pasterz bardziej raduje się z jednej zabłąkanej owcy, która się odnalazła i znalazła swoją drogę
Niżeli ze stu co ślepo za nim podąża
~ewangelia wg św Puchatka
(28-09-2018, 08:20 AM)Puuchatek (Eric) napisał(a): Wróć synu marnotrawny nasz umiłowany,
Wiedz bracie iż Ymies miłuje nas miłością swoją tak samo
Dobry pasterz bardziej raduje się  z jednej zabłąkanej owcy, która się odnalazła i znalazła swoją drogę
Niżeli ze stu co ślepo za nim podąża
~ewangelia wg św Puchatka

Ameen xDD
"I choć nie mam Cię na co dzień, codziennie mam Cię w głowie"❤
uuu Amen
[Obrazek: 299767_8j9pghq6e03lcmfy4z1tuvwask7i5bdxno2r.gif]
Mogłeś innym tonem wyrazić swoje emocje ;P
Ale mam nadzieję że to się już nie powtórzy ;'D

Dostałeś unbana ;> (Jeśli dalej będzie to dopiero o 4 rano będziesz mógł wejść)
[Obrazek: 6698.jpg]
Dziękuję bardzo i obiecuję poprawę Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości