Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Junior Moderatora!
Mc/ts oggarnięte mikro komendy znam 17 lat nie histeryzuje Smile gram od 4 edycji regulamin caly znam znam komendy pluginy itd.
[TS3]/[MC] Kicia /14 ;P (Znam wszystkie [prawdopodobnie c;] komendy ) + Lubie i pomagam nowym/starym graczom ;}
"I choć nie mam Cię na co dzień, codziennie mam Cię w głowie"❤
[TS3] Posiadam i mam Mikrofon :SoCloaseToToast (Discorda Rowniez mam)
[MC nick] :SoCloaseToToast
Mam 17 lat i pelnilem juz funnkcje KidModeratora,Moderatora,Technika,Administratora,HeadAdministratora,WspolWlasciciela,ViceWlasciciela i rowniez posiadalem wlasny server od wersji 1.5.2 az do wersji 1.7.2 z powodow szkolnych musialem zakmnac tamten server niestety.

Znajomosc komend Jest Umnie na wysokim poziomie po mimo przerewy Od Minecrafta, jestem bardzo oczytana osoba jezeli chodzi rowniez o regulamin servera i rowniez wymagania potrzebne by wogule znalezc sie w Administracji i Jestem ciepla ,Mila osoba i przez to gdyz mieszkam w innym kraju dluzej niz w Polsce moge poleniac bledy ortograficzne z czego z gory przepraszam i prosze o wyrozumialosc.
Wszelkie kazde pytania ktore bede domnie skierowane bede wstanie na nie odpowiedziec nawet na prywatny kontakt poprzez wiadomosc na Telefon chociazby jak Facebook, Instagram, Snapchat, lub Whatsapp.

Milego dnia zycze i pozdrawiam Smile

SoCloaseToToast
Rekrutacja odbędzie się w SOBOTĘ (28.07.2018r.) o godzinie 14:00 na TS3!!!

Tylko dla osób, które wcześniej się zgłosiły!
[Obrazek: 6698.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości