• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ZAMKNIĘTA] Rekrutacja na Junior Moderatora!
[TS3]/[MC] lubo9  wiek 18 Smile 2435

Gram od początku serwera .
Ogarniam komendy na mc jak i ts 
Pozdrawiam
[TS3]- zawadeq
[MC]-zawadeq
19 lat 
Mikrofon sprawny
Podstawowa znajomość ts
Niektóre komendy znane , reszty można się nauczyć to nie problem .
Jeżeli chodzi o aktywność to długo nie grałem i nie korzystałem z komputera , ale znowu zaczynam więc nie wiem czy zostanie to wzięte pod uwage , kultura osobista to podstawa także zgłaszam się !
:angel:
[TS3]-billyK_
[MC]-billyK_
Wiek-17lat
Mc/Ts/Skype/Discord - Pioruno / 15 lat
Pozdrawiam cieplutko ;)
TS/MC Szkieletxp 15L. dobre mikro jak nie załapie się na moda to proszę na policję na komendanta komendy zaawansowany [mc] /komendy podstawowe [TS]
byłem na 3 edycjach od początku

TS/MC Szkieletxp 15L. dobre mikro jak nie załapie się na moda to proszę na policję na komendanta komendy zaawansowany [mc] /komendy podstawowe [TS]
byłem na 3 edycjach od początku
[TS3]/[MC]/Yaooi15 Komendy znam pare ale mogę się nauczyć . Mikrofon mam dobry . Pozdrawiam ?
Ts/Mc - 13 - regulamin znam - Na serwerze, jak i pluginowe znam - Jeśli o to chodzi to nie przeklinam - Gram od 1 lub 2 edycji
Wiem, że nie spełniam wymogu wiekowego, ale jestem ogarnięty i posiadam też swój serwer, więc znam się na rzeczy. Mam w miarę dobre mikro, zawsze mogę kupić nowe, i co najważniejsze szybko się uczę i nie [histeryzuje] jak coś nie idzie po mojej myśli
Byłem tu Smile
Mc furga123 15
Mc wojtal007  16
Mc/Ts 15 ogar znam wszystkie komędy ogarniam pluginy dobre mikro

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2019.