Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
blok działki
chciałbym się zapytać ile czasu musi minąć aby postawić drugi blok ? Wczoraj posadziłem pierwszy blok działki, a dziś chciałem posadzić drugi, obok mojego terenu.
Odpowiedz
Nie ma żadnego ograniczenia czasowego.
[Obrazek: 6698.jpg]
Odpowiedz
to nie moge położyć kolejnego bloku obok swojego terenu

ciągle kiedy chce położyć drugi blok mam takie info : "you have reached your limit on protectionstone you can place at this time" ( osiągnąłeś limit ochrony, który możesz umieścić w tym momencie)
Odpowiedz
nie jest to blokada czasowa, tylko znacxy to ze osiagnales swoj limit dzialek, ktory jest przypisany do rangi
ɦαρρเɳεรร
Odpowiedz
jedną działke zastałem zniszczoną i ją porzuciłem. Jak moge zdeaktywować tamten blok działki, nawet jak usunołem z tamtąd homa.
Odpowiedz
Najszybciej to /dzialka i klikasz usuń wszystkie działki następnie szybko stawiasz tą jedną, gdzie masz home. Pamiętaj, żeby się upewnić, że nikogo nie ma w pobliżu żeby nikt ci nie ukradł działki. Możesz też wyświetlić na /dzialka kordy tej działki, na której nie masz home i dojść tam i własnoręcznie usunąć ten blok działki.
Odpowiedz
dlaczego blok działek sie niweluje do szafy grającej po wyjęciu z ziemi ?

a jaka komenda jest do zniwelowania wszystkich działek jak nawet nie wiem gdzie są ?
/ps remove ?

i jaki jest limit możliwych użyć bloków działek dla zwykłego gracza a gracza vip ?
gracz zwykły max 2 ? a vip max 5 ?
Odpowiedz
Tak jak napisała Ci Dancia i Delcia Big Grin
Gracz może mieć max 2 działki, VIP - 6 a SVIP 12
[Obrazek: 6698.jpg]
Odpowiedz
a jaka jest komenda na usunięcie wszelkich działek na serwerze, pytam bo gdzieś na serwerze użyłem bloku działki ale gracz mi zepsuł budowle i ze złości usunołem tamtego homa i wpisałem rtp i nie wiem gdzie znaduje się ten użyty blok
Odpowiedz
delicja ci napisala, /dzialka, co dalej, sam ogarniesz
ɦαρρเɳεรร
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości