Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z loginem
Często gram na loginie jaku36 ale zdarza się że, że host serwera mnie wywala. Kiedy chce się wlogować ponownie, wyskakuje mi info że ten nick gra. Prosze o sprawdzenie tego problemu. zawsze tak stoi info kilka minut i mnie wpuszcza. Jeżeli jest to problem hosta to prosze mnie poinformować, to się przyzwyczaje. Jeśli jednak to inny gracz siedzi z moim loginem prosze o rozwiązanie lub poproszenie go o zmiane loginu.
Najprawdopodobniej masz problemy z internetem (chyba zbyt duży ping)
[Obrazek: 6698.jpg]
(11-09-2018, 08:21 PM)Ymies napisał(a): Najprawdopodobniej masz problemy z internetem (chyba zbyt duży ping)

nie sądze mam ping zazwyczaj 30 ms i mam światłowód do działki 50 Mb na sekunde jest tak szybki że film ponad 2Gb w 5 min schodzi

zrobiłem teraz test i mam ping 13 ms, mam 55 Mb pobierania i prędkość wysyłania 6 Mb
(11-09-2018, 08:49 PM)jaku36 napisał(a):
(11-09-2018, 08:21 PM)Ymies napisał(a): Najprawdopodobniej masz problemy z internetem (chyba zbyt duży ping)

nie sądze mam ping zazwyczaj 30 ms i mam światłowód do działki 50 Mb na sekunde jest tak szybki że film ponad 2Gb w 5 min schodzi

zrobiłem teraz test i mam ping 13 ms, mam 55 Mb pobierania i prędkość wysyłania 6 Mb

Mi też się to czasem robi, po prostu wejdź na inny serw lub survi i potem wejdź na alnera...
"I choć nie mam Cię na co dzień, codziennie mam Cię w głowie"❤
Może zmiana launchera pomoże.
więc to chyba wina hosta, lauchera nie zmienie bo mam na min mody i shaderpacki, oraz ustawiałem ilośc ramu na 4 giga. dzięki za ustalenie problemu.
Masz coś z netem i tyle.
Zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości