• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Możliwość kick'u gracza z działki
Hejka , ostatnio podczas budowania z kolegą zamku na działce przyleciał do nas svip a potem kolejny i nam przeszkadzali w kontynuacji budowania zasłaniając bloki i przez to nasza chęć na grę się zmniejszyła , ofc po kolo 40 minutach bawienia się z nimi w wiaderko lawy odpuścili ale i tak przeszkadzali i chciałbym zaproponować pewne usprawnienie w postaci kicka z działki gracza , mogło by to działać w ten sposób ,że po wpisaniu komendy np /ps kick nick wyrzucało by tą osobę z działki i nie mogłaby wejść na posesje działki przez określony czas .

[Obrazek: giphy.gif]
Zobaczymy co da się zrobić, mogłoby to być nawet ciekawe.
A może zamiast tego
Dać możliwość kupna flagi pvp na działkę
Np czasową na 24h czy coś
Zawsze można będzie pozdobywać itemki z graczy czy coś :d
Fajnie.
(13.02.2020, 01:00)DeNonek napisał(a): A może zamiast tego
Dać możliwość kupna flagi pvp na działkę
Np czasową na 24h czy coś
Zawsze można będzie pozdobywać itemki z graczy czy coś :d
Nie.
Pomysł /ps kick jest świetny. jak najbardziej myślę, że się może przydać, natomiast Flaga pvp to przeginka
Zagościłem w tym wątku  2032
Już kiedyś to proponowałem ;)
Ja proponuje całkowicie wyłączyc pvp na serwerze i zabrać możliwość robienia mieczy i setów o enchancie nie wspomnie, wszyscy początkujący gracze dostęp do gm a wstęp na działke gracza tylko za jego pozwoleniem, oczywiscie pisemnym najlepiej listem poleconym.
(14.02.2020, 14:54)Endline_ napisał(a): Ja proponuje całkowicie wyłączyc pvp na serwerze i zabrać możliwość robienia mieczy i setów o enchancie nie wspomnie, wszyscy początkujący gracze dostęp do gm a wstęp na działke gracza tylko za jego pozwoleniem, oczywiscie pisemnym najlepiej listem poleconym.
XDD
(14.02.2020, 14:54)Endline_ napisał(a): Ja proponuje całkowicie wyłączyc pvp na serwerze i zabrać możliwość robienia mieczy i setów o enchancie nie wspomnie, wszyscy początkujący gracze dostęp do gm a wstęp na działke gracza tylko za jego pozwoleniem, oczywiscie pisemnym najlepiej listem poleconym.
Tyle, że po co gracze moją komuś specjalnie przeszkadzać, skoro i tak nie mogą zabijać na działce. Z czystej złośliwości? Twój post wiadomo - jest prześmiewczy, ale co ma piernik do wiatraka... PvP i tak będzie na działce wyłączone.
(14.02.2020, 20:27)danxkoz napisał(a):
Tyle, że po co gracze moją komuś specjalnie przeszkadzać, skoro i tak nie mogą zabijać na działce. Z czystej złośliwości? Twój post wiadomo - jest prześmiewczy, ale co ma piernik do wiatraka... PvP i tak będzie na działce wyłączone.
Tyle samo liter xd

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.