• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydarzenia grudzień-styczeń.
#1
Lista nadchodzących eventów na serwerze grudzień/styczeń oraz konkurs!

Konkurs:
- Na dniach na forum powstanie wątek dotyczący konkursu, który związany będzie tematycznie ze Świętami Bożego Narodzenia. Już mogę Wam powiedzieć, że konkurs będzie trwał do 20 grudnia i zakończymy go eventem świątecznym (wyniki zostaną opublikowane po evencie na forum). W konkursie jury złożone z administracji będzie oceniać najlepszy pomysł wystroju świątecznego działki oraz wnętrza domu. Szczegóły już wkrótce! Psssst możecie zaczynać ;)

Duży event:
- Odbędzie się 20 grudnia. W planach 3 rodzaje zabaw oraz rozdanie prezentów świątecznych (jednakowych paczek dla każdego z obecnych wtedy graczy). Dzień przed podamy dokładniejsze informację na temat zabaw, natomiast prezenty pozostaną niespodzianką. Najlepszych w danej zabawie oczywiście nagrodzimy, jak zawsze Smile

Mniejszy event:
Tutaj mamy dla Was niespodziankę, ponieważ czekają na Was aż 2 mniejsze eventy!
- 6 grudnia event mikołajkowy. Na nim będzie organizowany OX, a także niespodzianki w postaci prezentów.
- 1 stycznia event noworoczny. Więcej na jego temat dowiecie się po zakończeniu dużego eventu po 20 grudnia. Tutaj prezentów nie będzie, ale można będzie wygrać fajne itemki. W planach już mamy pokaz automatycznych fajerwerków.Czekajcie na więcej informacji - każde z podanych wydarzeń będzie miało osobny wątek w aktualnościach na forum, a zaczniemy od konkursu i eventu 6.12!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group. Motyw zaprojektowany przez przez m0ckingbird © 2015-2020.