Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Skarga] Puuchatek
(02-08-2018, 12:43 AM)Ymies napisał(a): Nie ten dział -.-

Nie wiedzialam w jakim to dac, to dostaniemy unbany?

(02-08-2018, 12:43 AM)Puuchatek (Eric) napisał(a): Wyzywanie mnie (obrażanie administracji)
niereagowanie na moje PROŚBY, które do was spokojnie kierowałem przez około godzinę
utrudnianie mi pracy (w pełnieniu obowiązków KidModa)
czyt. niestosowanie się do poleceń administracji
prosiłem, ostrzegałem, nawet dałem kilkukrotnie kick wcześniej ale zupełnie NIC nie pomagało
ostatecznie dałem każdej z was ban na godzinę bo nie miałem już pomysłów co mogę zrobić,

Jest czas na przyjacielską grę, zabawę (gdzie rzeczywiście zabijanie itp jest normalne na survivalu)
ale czasami potrzebny mi jest też czas na spełnianie swoich obowiązków (pilnowanie chatu i odpisywanie na msg - pomaganie graczom) a to mi uniemożliwiałyście
Drugą kwestią jest to, że nie pozwolę żebyście mnie tak obrażały i wyzywały przez prawie GODZINĘ!
odzywki w stylu: "zamknij się!" "kundlu!" itd.  nie będę tolerował w nieskończoność a zwłaszcza, że dawałem MNÓSTWO ostrzeżeń oraz zwyczajnych próśb, żebyście tego nie robiły

Jedyne co sobie mogę zarzucić i nie dopilnowałem to nie wpisałem powodu bana, przepraszam, zapomniałem
ale w tym długim poście myślę, że ładnie to wyjaśniłem

Bana dałem na godzinę, myślę, że to wystarczy wam żeby ochłonąć

Osoby, które mnie kojarzą wiedzą, że naprawdę trzeba się postarać abym dał komuś bana. Tym "paniom" niestety się to udało i nawet moje niesamowicie liberalne podejście ma pewne granicę.

(Ymies, masz czas na ts teraz?)

Nie wyzywalysmy cie, oraz powiedziales ze mamy chwile czekac odczekalysmy i znow zaczelysmy cie bic a ty wtedy sie zenerwowes zaczeles ns wyzywac i dales nam bany!
"I choć nie mam Cię na co dzień, codziennie mam Cię w głowie"❤
Eric znam cię zbyt dobrze i no co powiedzieć no nie wiem co powiedzieć XDD Ależ się rozpisałeś XD Big Grin
Wyjaśnione na TS3.
Zamykam.
[Obrazek: 6698.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości